/Files/images/1.jpg

Звіт

про результати проведення районного етапу ХV міської олімпіади

випускників школи І ступеня „Путівка в науку”

у ЗНЗ Слобідського району

Згідно з планом роботи Управління освіти на 2017 рік, на виконання районних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011-2017 роки, наказу Департаменту освіти Харківської міської ради № 35 від 09.02.2017, наказу Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради № 71-о/д від 03.03.2017 «Про проведення районного етапу ХV міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» та з метою стимулювання творчого розвитку учнів початкової школи, виявлення і підтримки обдарованих школярів, активізації творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання базових навчальних предметів у школі І ступеня 25 березня 2017 року на базі ХГ № 82 відбувся районний етап ХV міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку».

У районному етапі олімпіади брали участь 129 випускників школи І ступеня, а саме: 77 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 15 учнів спеціалізованих шкіл, 28 учнів гімназій, 6 учнів Харківської приватної СШ «Харківський колегіум», 3 учні Харківського приватного НВК «Ліцей Шаалавім». В олімпіаді з математики взяли участь 45 учнів, з української мови – 48 учнів, з природознавства – 36 учнів.

Переможцями олімпіади стали такі учні:

· з математики:

І місце – Фам В’єт Хоанг, ХТЛ № 173,
ІІ місце – Матяш Антон, ХГ № 46,
Яковенко Антон, ХЗОШ № 95,
ІІІ місце - Рідкокаша Микола, ХСШ № 114,
Коровкін Нікіта, ХПСШ «Харківський колегіум»,
Ковальов Данило, ХСШ № 114;

· з української мови:

І місце – Астаф’єва Кароліна, ХГ № 46,
ІІ місце – Щербініна Оксана, ХЗОШ № 78,
Мерзлікіна Катерина, ХТЛ № 173,
ІІІ місце – Єрьоміна Анна , ХГ № 46,
Квасницька Юлія, ХГ № 82,
Конкіна Олександра, ХГ № 82;

· з природознавства:

І місце – Коваль Артем, ХТЛ № 173,
ІІ місце – Купчинська Юлія, ХСШ № 114,
Стороженко Артем, ХЗОШ № 68,
ІІІ місце – Чапланов Максим, ХГ № 46,
Челомбітько Євгеній, ХГ № 83,
Кулинич Кіра, ХПСШ «Харківський колегіум».

Переможцями у номінаціях визначені:

- з математики:

- Нестеренко Ольга, ХГ № 46,
- Томашпольський Артем, ХГ № 46,
- Перепичай Вероніка, ХЗОШ № 68,
- Бондаренко Карина, ХЗОШ № 95,
- Набієв Рінат, ХСШ № 77,
- Мурашко Дмитро, ХЗОШ № 102,
- Нго Чунг Кієн, ХЗОШ № 102,
- Скрипльонок Станіслав, ХСШ №114,
- Доан Куок Бао, ХТЛ № 173;

- з української мови:

- Синенко Уляна, ХЗОШ № 68,
- Зенькова Софія, ХГ № 46,
- Котелевець Володимир, ХЗОШ № 60,
- Гавришева Юлія, ХЗОШ № 78,
- Колеснікова Анастасія, ХЗОШ № 95,
- Шевченко Катерина, ХЗОШ № 102,
- Холодова Дар’я, ХСШ № 114,
- Зіненко Володимир, ХТЛ № 173,
- Колеснікова Єлизавета, ХПСШ «Харківський колегіум»;

- з природознавства:

- Ігнатьєв Петро, ХЗОШ № 44,
- Гарусов Матвій, ХСШ № 77,
- Красовський Ілля, ХСШ № 77,
- Чернівецька Анастасія, ХГ № 46,
- Коваль Дар’я, ХЗОШ № 78,
- Приходько Владислав, ХЗОШ № 78,
- Тарануха Анна, ХЗОШ № 78,
- Голуб Єгор, ХГ № 82,
- Найдьонов Кіріл, ХЗОШ № 95,
- Ляскіна Єсенія, ХЗОШ № 102.

Нагородження переможців відбулося в день проведення олімпіади.

/Files/images/mts/IMG_2628.jpg /Files/images/mts/IMG_2636.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2051