Районний етап олімпіади «Путівка в науку»

Згідно з планом роботи Управління освіти на 2018 рік, на виконання районних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки, наказу Департаменту освіти Харківської міської ради № 36 від 19.02.2018, наказу Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради № 86-о/д від 06.03.2018 «Про проведення районного етапу ХVІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» та з метою стимулювання творчого розвитку учнів початкової школи, виявлення і підтримки обдарованих школярів, активізації творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання базових навчальних предметів у школі І ступеня 25 березня 2018 року на базі ХНВК № 112 відбувся районний етап ХVІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку».

У районному етапі олімпіади брали участь 145 випускників школи І ступеня, а саме: 83 учні загальноосвітніх навчальних закладів, 15 учнів спеціалізованих шкіл, 38 учнів гімназій, 6 учнів Харківської приватної СШ «Харківський колегіум», 3 учні Харківського приватного НВК «Ліцей Шаалавім». В олімпіаді з математики взяли участь 52 учнів, з української мови – 49 учнів, з природознавства – 44 учні.

Переможцями олімпіади стали такі учні:

· з математики:

І місце – Ільясов Ілля, ХПСШ «Харківський колегіум»,

ІІ місце – Кутах Матвій, ХГ № 46,

Сопко Давид, ХГ № 46,

ІІІ місце - Канурний Федір, ХГ № 46,

Баркулов Михайло, ХГ № 46,

Заздравних Марк, ХГ № 46;

· з української мови:

І місце – Болгова Марина, ХГ № 46,

ІІ місце – Луценко Поліна, ХГ № 82,

Фішензон Фаїна Феліксівна, ХГ № 46,

ІІІ місце – Воловик Михайло , ХТЛ № 173,

Кибкало Анастасія, ХЗОШ № 78,

Спесівцева Аліна, ХСШ № 114

· з природознавства:

І місце – Карпіченков Ярослав, ХГ № 46,

ІІ місце – Шевченко Тимофій, ХТЛ № 173,

Курушина Ксенія, ХГ № 46,

ІІІ місце – Бабенко Марія, ХЗОШ № 90,

Матвієвський Віталій, ХЗОШ № 94,

Воловик Михайло, ХТЛ № 173.

Переможцями у номінаціях визначені:

- з математики:

- Глєбов Микита, ХЗОШ № 44,

- Усенко Анастасія, ХГ № 46,

- Гура Микита, ХГ № 46,

- Сабодаш Андрій, ХЗОШ № 60,

- Худякова Софія, ХЗОШ № 94,

- Борох Максим, ХНВК № 112,

- Скрипльонок Ярослава, ХСШ №114,

- Доан Куок Бао, ХТЛ № 173;

- з української мови:

- Парасина Катерина, ХГ № 82,

- Крехно Анна, ХГ № 82,

- Белякова Анастасія, ХЗОШ № 60,

- Горохов Максим, ХЗОШ № 78,

- Очкурова Поліна, ХЗОШ № 91,

- Білик Микита, ХЗОШ № 94

- Кропта Діана, ХЗОШ № 102,

- Бережна Олеся, ХНВК № 112,

- Нгуєн Тху Хионг, ХТЛ № 173,

- Репіна Марія, ХПСШ «Харківський колегіум»;

- з природознавства:

- Овчаренко Гліб, ХСШ № 77,

- Куценко Софія, ХГ № 82,

- Лазарева Єлизавета, ХГ № 82,

- Шестак Дар’я, ХГ № 82,

- Родіонова Уляна, ХЗОШ № 95,

- Омельченко Олександр, ХЗОШ № 95,

- Пчолкіна Марія, ХЗОШ № 102,

- Глазкова Олександра, ХЗОШ № 151.

Нагородження переможців відбулося в день проведення олімпіади.

/Files/images/obdarovanst/IMG_20180325_132501.jpg/Files/images/obdarovanst/IMG_20180325_132322.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 187