Звіт

про результати проведення районного етапу ХІV міської олімпіади

випускників школи І ступеня „Путівка в науку”

у ЗНЗ Комінтернівського району

Згідно з планом роботи Управління освіти на 2016 рік, на виконання районних заходів Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2011-2017 роки, наказу Департаменту освіти Харківської міської ради № 29 від 26.02.2016, наказу Управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради № 64-о/д від 12.03.2016 «Про проведення районного етапу ХІV міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» та з метою стимулювання творчого розвитку учнів початкової школи, виявлення і підтримки обдарованих школярів, активізації творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання базових навчальних предметів у школі І ступеня 19 березня 2016 року на базі ХЗОШ № 78 відбувся районний етап ХІV міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку».

У районному етапі олімпіади брали участь 113 випускників школи І ступеня, а саме: 56 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 12 учнів спеціалізованих шкіл, 35 учнів гімназій, 7 учнів Харківського приватного НВК «Харківський колегіум», 3 учні Харківського приватного НВК «Ліцей Шаалавім». В олімпіаді з математики взяли участь 43 учні, з української мови – 35 учнів, з природознавства – 35 учнів.

Переможцями олімпіади стали такі учні:

· з математики:

І місце – Бондаренко Катерина, ХГ № 46,

ІІ місце – Коваленко Марія, ХГ № 46,

Во Дінь Тхань Шон, ХГ № 46,

ІІІ місце - Костюк Ярослав, ХГ № 46,

Галіба Меліса, ХЗПШ № 91,

Лоскот Олександр, ХСШ № 114;

· з української мови:

І місце – Рудич Анастасія, ХГ № 83,

ІІ місце – Солодун Марія, ХГ № 83,

Нікіта Катерина, ХГ № 46,

ІІІ місце – Замахаєва Юлія , ХЗОШ № 78,

Щипанова Софія, ХСШ № 114,

Пивоварова Ксенія, ХЗОШ № 78;

· з природознавства:

І місце – Чмутов Ілля, ХЗОШ № 102,

ІІ місце – Онопрієнко Данило, ХНВК № 112,

Шабаліна Катерина, ХГ № 46,

ІІІ місце – Волосник Олександр, ХЗОШ № 78,

Долонський Марк, ХГ № 82,

Кулабухов Ілля, ХЗОШ № 95.

Переможцями у номінаціях визначені:

- з математики:

- Гринько Кіра, ХЗОШ № 90,

- Макаренко Іван, ХГ № 82,

- Хохуля Даніїл, ХЗОШ № 68,

- Жолтікова Кіра, ХЗОШ № 95,

- Столбова Марина, ХНВК № 112,

- Островерхов Данило, ХПСШ «Харківський колегіум»,

- Почепецька Маргарита, ХПСШ «Харківський колегіум»,

- Сурмило Станіслав, ХЗОШ №151;

- з української мови:

- Лубенцова Анастасія, ХСШ № 114,

- Давиденко Єлизавета, ХГ № 46,

- Сиромятникова Дар’я, ХГ № 46,

- Клейманова Амелія, ХЗОШ № 78,

- Глонті Анна, ХЗОШ № 78,

- Шлома Єлизавета, ХСШ № 77,

- Швецова Дар’я, ХЗОШ № 78,

- Курильченко Вікторія, ХГ № 82,

- Бобрикова Ангеліна, ХЗОШ № 91,

- Джангулова Каміла, ХЗОШ № 95,

- Перішко Анастасія, ХЗОШ № 151,

- Лисойван Ілля, ХПСШ «Харківський колегіум»;

- з природознавства:

- Волченко Лев, ХЗОШ № 68,

- Шмойлов Даніїл, ХЗОШ № 20,

- Чижевський Єгор, ХЗОШ № 78,

- Кривцов Марк, ХГ № 46,

- Шелест Софія, ХГ № 46,

- Бочкова Марія, ХЗОШ № 90,

- Мишков Богдан, ХНВК № 112,

- Дорошенко Лука, ХЧШ № 114,

- Голощапов Кирило, ХПСШ «Харківський колегіум».

Нагородження переможців відбулося в день проведення олімпіади.

Фотозвіт "Путівка в науку"

Кiлькiсть переглядiв: 2