Результати участі команд району у предметних турнірах та конкурсах 2012 року

Назва турніру

Результати

Командні

Номінації

Особиста першість

Всеукраїнський турнір юних математиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

диплом ІІІ ступеня (збірна команда району ХГ № 46,

ХЗОШ № 151

ХТЛ № 173)

Всеукраїнський турнір юних економістів для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

диплом І ступеня

(ХГ № 46),

Участь

(ХТЛ № 173)

На Всеукраїнському рівні:

диплом ІІІ ступеня

(ХГ № 46)

На міському рівні:

Ботвіньєв Кирил, учень 11 класу

ХТЛ № 173

(грамота «За кращу презентацію»)

На міському рівні:

Іванов Антон, учень 11 класу ХГ № 46 (диплом І ступеня)

Всеукраїнський турнір юних хіміків для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

диплом ІІІ ступеня (збірна команда району ХГ № 46,

ХТЛ № 173)

На Всеукраїнському рівні:

диплом ІІ ступеня у складі збірної команди міста – Оніжук Микита,

учень 10 класу ХТЛ № 173

На міському рівні:

Оніжук Микита, учень 11 класу ХТЛ № 173 (грамота «За вміння аналізувати розв’язок задачі»)

На міському рівні:

Оніжук Микита, учень 11 класу ХТЛ № 173 (диплом ІІ ступеня)

Всеукраїнський турнір юних біологів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

диплом ІІІ ступеня (команда ХГ № 46)

На Всеукраїнському рівні:

диплом ІІІ ступеня у складі збірної команди міста - учні ХГ № 46 Гордєєв Вячеслав

(10-В клас), Сухоребська Дар’я

(11-А клас)

На міському рівні:

Гордєєв Вячеслав,

учень 10 класу

ХГ № 46 (диплом ІІІ ступеня)

Всеукраїнський турнір юних правознавців для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

участь

Всеукраїнський

турнір юних географів для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

диплом ІІІ ступеня

(ХТЛ № 173)

На міському рівні:

Ткачова Аліна, учениця 11 класу ХТЛ № 173 (диплом ІІ ступеня)

Всеукраїнський

турнір юних фізиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

диплом ІІ ступеня (збірна команда району ХГ № 46,

ХТЛ № 173)

На міському рівні:

Іванов Антон, учень 11 класу ХГ № 46 (диплом «За особливо оригінальний підхід до розв’язання задач»)

На міському рівні:

Іванов Антон, учень 11 класу ХГ № 46 (диплом І ступеня)

Всеукраїнський

турнір юних винахідників і раціоналізаторів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

диплом І ступеня

(ХГ № 46)

На Всеукраїнському рівні:

диплом ІІІ ступеня

(ХГ № 46)

На міському рівні:

Іванов Антон, учень 11 класу ХГ № 46 (диплом «Кращий патентознавець»)

На міському рівні:

Іванов Антон, Білобородов Артем учні 11 класу ХГ № 46 (дипломи ІІ ступеня)

Х міський конкурс виразного читання серед учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

«Не любить серце, не бачачи краси», присвяченого 190-річчю від дня народження Г.С.Сковороди

На міському рівні:

Пономаренко Тетяна, учениця 11 класу

ХТЛ № 173

(грамота «За художню майстерність»)

VІ міський конкурс знавців української мови для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

Нгуєнг Чонг Тхай,

учень 9 класу ХТЛ № 173, Жуков Олександр,

учень 10 класу

ХГ № 46

(грамоти «За філологічне мислення»)

На міському рівні:

Тягло Владислав, учень 11 класу ХГ № 46 (диплом І ступеня),

Сороколіт Поліна учениця 8 класу

ХТЛ № 173

(диплом ІІ ступеня),

Яїцька Дар’я, учениця 9 класу

ХГ № 82,

Сердюк Альона, учениця 11 класу ХТЛ № 173

(дипломи ІІІ ступеня)

V міський конкурс знавців російської мови для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

Кравченко Анастасія учениця 8 класу

ХГ № 82,

Рудич Анастасія, учениця 11 класу ХЗОШ № 151

(дипломи ІІ ступеня),

Сорокіна Анна, учениця 8 класу ХТЛ № 173,

(диплом ІІІ ступеня)

ХІІ відкритий міський турнір харківщинознавців серед учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

Переможець І (відбіркового етапу) – команда

ХЗОШ № 20

Всеукраїнський

турнір юних істориків для учнів

9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

диплом ІІІ ступеня (збірна команда району: ХГ №№ 46, 178 «Освіта»)

На міському рівні:

Дуброва Катерина, учениця ХГ № 178 «Освіта» (диплом ІІ ступеня).

Всеукраїнський турнір юних журналістів для учнів

9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

диплом ІІІ ступеня

ступеня (збірна команда району: ХГ № 82, ХСШ № 114,

ХТЛ № 173

VІ Кубок Харкова з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

диплом І ступеня

(ХГ № 46),

дипломи ІІІ ступеня

(ХТЛ № 173)

На міському рівні:

Дрейман Олег, учень ХГ № 46 (диплом І ступеня),

Жуков Євгеній, учень ХГ № 46

(диплом ІІІ ступеня)

X міська олімпіада для випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

На міському рівні:

Кліменко Артем, учень ХГ № 46, грамота у номінації «Найкмітливіший з кмітливих» - освітня галузь «Математика»

На міському рівні:

Пантелей Дмитро, учень ХЗОШ № 151 (диплом ІІ ступеня – освітня галузь «Математика»),

Кудінова Анастасія, учениця ХГ № 82 (диплом ІІІ ступеня – освітня галузь

«Природознавство»),

Михайлов Владислав,

учень ХГ № 46 (диплом ІІІ ступеня – освітня галузь «Українська мова»)

ХIІІ міський турнір з основ інформатики серед учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

На міському рівні:

диплом ІІІ ступеня

(ХГ № 46)

На міському рівні:

команда

ХТЛ № 173

(диплом «Команда кращих шифрувальників»)

Міжнародний конкурс інвестиційних та інноваційних проектів «Харківські ініціативи» - ХТЛ № 173 - диплом фіналіста конкурсу у номінації «Кращий інноваційний проект з розвитку освіти» за проект «Шкільний інформаційно-освітній портал».

ХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика - Переможці ІІІ (обласного) етапу – Тягло Євген, учень 6 класу ХГ № 46. Учениця 3 класу ХГ № 46 Щур Олександра та учень 6 класу ХГ № 46 Тягло Євген стали учасниками ІV (загальнонаціонального) етапу конкурсу.

ІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченко – переможці ІІІ (обласного) етапу – Жуков Олександр, учень 9 класу ХГ № 46, Тягло Владислав, учень 10 класу ХГ № 46. Обидва учня стали учасником ІV (загальнонаціонального) етапу конкурсу і отримали нагороди: Жуков Олександр - диплом ІІ ступеня Тягло Владислав – диплом І ступеня.

Всеукраїнські Інтернет-олімпіади 2012 року – фінальний етап: ІІІ місце з біології – учениця ХГ № 46 Ловчикова Анастасія; ІІІ місце з математики – учень ХГ № 46 Білобородов Артем; ІІ місце з економіки – учень ХГ № 46 Іванов Антон.

13-я молодіжна історико-краєзнавча конференція «Военное прошлое родного края» - золота медаль (ХЗОШ № 60), срібна медаль (ХГ № 82) бронзова медаль (ХГ № 82), дипломи «За лучший доклад» - ХЗОШ №№ 95 (2 дипломи), 151; ХГ №№ 46, 178 «Освіта»; ХНВК № 112.

ХІ науково-технічна конференція учнів «Молодь, наука, технології: хімія і фізика в сучасних технологіях» - грамоти за перемогу в номінаціях ХГ № 46 (2 грамоти), ХЗОШ № 60, ХТЛ № 173 (4 грамоти).

Відкритий міський турнір знавців російської словесності, присвячений 300-річчю з дня народження М.В. Ломоносова – Сотнікова Анна, учениця ХГ № 46 - диплом «За артистизм»; Польшина Т.Г, вчитель ХГ № 46 – диплом.

Міський літературний конкурс учнівських робіт «Харків - 2030: погляд у майбутнє» для учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів - Гордєєв Олексій, учень 11 класу ХГ № 83 – диплом І ступеня у номінації «Твір»; Кохан Олена, учениця 11 класу ХГ № 82 – диплом ІІ ступеня у номінації «Вірш».

Кiлькiсть переглядiв: 3